Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Niedzielę Wielkanocną

21.04.2024.

• Dziś przypada 4. niedziela wielkanocna, zwana niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień modlitwy o powołania do służby w Kościele. Nieszpory o godz. 16.30.
  • Ofiarami do puszek wspieramy dzisiaj działalność diecezjalnego radia Anioł Beskidów.
  • W tym tygodniu:

- we wtorek – uroczystość Św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

- w czwartek – święto Św. Marka

• Wspólnota Zacheusz zaprasza na konferencję formacyjną i uwielbienie w czwartek o godz. 19.00.
  • W sobotę o godz. 11.30 młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, w czasie Mszy św., której przewodniczył będzie Ks. Bp Piotr Greger.
  • Za tydzień w budynku katechetycznym można złożyć ofiary na Radio Maryja.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w soboty po Mszy wieczornej i w niedziele od 8.30 do 14.00.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego; jest również specjalny numer dotyczący historii Kościoła. Jest również nasza gazetka parafialna.
  • Dziękujemy za Waszą życzliwość i za ofiary, szczególnie te dzisiejszej niedzieli na potrzeby naszej parafii.
  • Z Bożym błogosławieństwem idźmy w naszą codzienność.

Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Niedzielę Wielkanocną

14.04.2024.

• Dziś przypada 3. niedziela wielkanocna, która jest obchodzona jako Niedziela biblijna.
  • W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  • W piątek modlimy się do Miłosierdzia Bożego, z racji trzeciego piątku miesiąca, na nabożeństwie po Mszy św. wieczornej.
  • W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii, natomiast ofiarą do puszek przy kościele będziemy mogli wesprzeć radio diecezjalne Anioł Beskidów.
  • Koło Emerytów w Chybiu informuje, że posiada jeszcze wolne miejsca w autokarze na wyjazd do Częstochowy, na Jasną Górę, w dniu 17 kwietnia. W planie również zwiedzanie Sanktuarium w Gidlach, wieś Święta Anna z Sanktuarium oraz Sanktuarium w Leśniowie. Mogą zgłaszać się również osoby nie będące członkami koła, a informacje w biurze Koła Emerytów.
  • Polecamy prasę katolicką. Jest również nasza gazetka parafialna.