Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Niedzielę Wielkiego Postu
15.03.2026.
- Dzisiaj 4 Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 16.00.
- We wtorek o 19.15 kolejna katecheza dla dorosłych z cyklu Sięgamy po katechizm.
- W czwartek przypada uroczystość Św. Józefa.
- W piątek czcimy Miłosierdzie Boże z racji trzeciego piątku miesiąca przed poranną i wieczorną Mszą św. odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
- Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16.00; dla dorosłych z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00, po niej Msza św. wieczorna.
- Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć paschaliki, z których dochód wesprze najbardziej potrzebujących.
- Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie palm w Niedziele Palmową. Tradycyjnie konkurs będzie na najpiękniejszą palmę wykonaną indywidualnie i osobno dla pracy zespołowej.
- W związku z dużym zainteresowaniem naszym wyjazdem nad morze dla dzieci i młodzieży, można się jeszcze zapisać na listę rezerwową. Jeśli się zgłosi odpowiednia liczba chętnych zostanie zorganizowany drugi autokar.
- Mamy wolne miejsca na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic w najbliższą sobotę 21 marca. Wyjazd o godz. 7.45; koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii.
- Koło Emerytów w Chybiu organizuje wyjazd autokarem na jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 15.04.2026 tj. środa. W programie: Klasztor na Jasnej Górze wraz z Mszą Świętą, Bazylika Wniebowzięcia NMP w Gidlach, Kościół Św. Anny we wsi Aleksandrówka, Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej w Leśniowie. Zapisy w biurze Koła Emerytów Klub pod amfiteatrem w poniedziałki i wtorki.
- Strażacy OSP Zarzecze-Frelichów zapraszają na darmowe szkolenie z pierwszej pomocy 28 marca w godzinach od 15.00 do 17.00 przy OSP Zarzecze-Frelichów. Szczegóły na plakatach.
- Polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i naszą gazetkę parafialną.
- Nasza parafialna kawiarenka zaprasza w swoje progi w sobotę po Mszy św. wieczornej oraz w niedzielę od 8.30 do 14.00.
- Dziękujemy za wszelką życzliwość i za składane ofiary.

