Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego

09.01.2022.

• Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Po południu nie będzie nabożeństwa przed Mszą św. wieczorną, gdyż dzisiaj mamy nasze comiesięczne czuwanie ku czci Matki Bożej Gołyskiej, na które zapraszamy na godz. 18.00. W programie: Adoracja Żłóbka z udziałem naszej orkiestry i naszego chóru, potem o 19.00 nabożeństwo Maryjne i ok. 19.15 – Msza św., w czasie której będziemy modlić się za + ks. prob. Benedykta Fojcika.
  • Kontynuujemy nasze kolędowe spotkania z mieszkańcami poszczególnych ulic w naszym kościele o godz. 17.00. Grafik możemy znaleźć w gablotce i na naszej stronie internetowej, natomiast w gazetce jest wykaz na najbliższe dwa tygodnie. Serdecznie zapraszamy.
  • W poniedziałek o 19.00 w naszym kościele Eucharystia Wspólnoty Zacheusz.
  • Natomiast Zacheusz z ojcem Witem zapraszają już po raz drugi na rekolekcje Nowe Życie, które są czasem, gdzie można pogłębić swoją wiarę i doświadczyć działania Pana Boga. Tym razem będzie to 5 poniedziałków, od 31 stycznia do 28 lutego w godzinach 18.00-21.00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy zapisać się przez stronę internetową Wspólnoty Zacheusz lub pod numerem telefonu (782-094-648), który wraz ze szczegółami znajdziemy w gablotkach i na ulotkach z tyłu kościoła.
  • W środę zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00 w intencji Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła w Chybiu. Będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Gołyskiej.
  • W sobotę 15 grudnia zapraszamy na godz. 16.00 do naszego kościoła na koncert kolęd w wykonaniu Chybskiej Orkiestry wraz z wokalistkami z GOK Chybie. Bilety do nabycia w GOK-u w godzinach pracy Ośrodka oraz przed koncertem. Na koncert prosimy o zabranie maseczek.
  • W związku z koncertem, w tym dniu – w sobotę 15 stycznia – Msza św. wieczorna w zamówionej intencji będzie odprawiona wyjątkowo o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca kolekta przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Przeznaczymy ją w dalszym ciągu na koszty związane z przebudową kotłowni oraz na ogrzewanie.
  • Zapraszamy do naszej Kawiarenki parafialnej, która jest czynna w soboty po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele od godz. 8.30 do 14.00.
  • Urząd Gminy w Chybiu informuje wszystkich zainteresowanych możliwością zaszczepienia się przeciwko COVID-19, o uruchomieniu mobilnego punktu szczepień w dniu 13 stycznia (czwartek), w godzinach od 14.00 do 19.00 w pomieszczeniach OSP Mnich, ul. Kopernika 15.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego oraz naszą gazetkę parafialną.