Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

02.01.2022.

• Dzisiaj przypada 2 niedziela po Narodzeniu Pańskim. Nieszpory kolędowe dzisiaj o godz. 16.30.
  • W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. W całym Kościele jest to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. Składka tego dnia przeznaczona jest na cele misyjne.
  • W tym dniu przypada 8. Rocznica święceń biskupich oraz ingresu do katedry św. Mikołaja w Bielsku-Białej Księdza Biskupa Romana Pindla. Modlimy się w intencji naszego pasterza oraz całej diecezji.
  • W Trzech Króli zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 wszystkich Wolontariuszy naszej Kawiarenki oraz wszystkie osoby piekące do niej ciasta. Chcemy im podziękować za zaangażowanie na rzecz naszej parafialnej Wspólnoty i prosić dla nich o potrzebne łaski w codziennym życiu.
  • W tym też dniu – w ramach nabożeństwa popołudniowego – zapraszamy na Jasełka w wykonaniu Grupy Teatralnej z Zabłocia o godz. 16.15 w naszym kościele.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Oddajemy cześć NSPJ. Msza św. w intencji czcicieli Serca Jezusowego o godz. 6.45.
  • W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. W tym dniu comiesięczne czuwanie Gołyskie. W tym miesiącu rozpoczniemy o godz. 18.00, dopiero po wieczornej Mszy św. niedzielnej. W programie: Adoracja Żłóbka z udziałem naszego chóru i naszej orkiestry o godz. 18.00, potem o 19.00 nabożeństwo Maryjne i procesja oraz ok. godz. 19.15 Msza św. sprawowana za + Ks. Benedykta Fojcika.
  • Kontynuujemy nasze kolędowe spotkania z mieszkańcami poszczególnych ulic w naszym kościele o godz. 17.00. Grafik możemy znaleźć w gablotce i na naszej stronie internetowej, natomiast w gazetce jest wykaz na najbliższe dwa tygodnie. W trakcie nabożeństwa będzie poświęcenie wody, którą prosimy ze sobą przynieść. Do każdego domu będzie sobie można zabrać z kościoła specjalną „paczuszkę” z kawałkiem poświęconej kredy oraz węgielek z odrobiną kadzidła.
  • Przypominamy o koncercie kolęd w wykonaniu Chybskiej Orkiestry wraz z wokalistkami z GOK Chybie, w dniu 15 stycznia. Bilety do nabycia w GOK-u w godzinach pracy Ośrodka.
  • Zapraszamy do naszej Kawiarenki parafialnej – dzisiaj i w Trzech Króli od godz. 8.30 do 14.00.
  • Polecamy naszą parafialną gazetkę.

Statystyka duszpasterska za rok 2021

- chrztów – 60 (31 dziewczynek, 29 chłopców)

- ślubów – 12

- pogrzebów – 104 (45 kobiet, 59 mężczyzn)