Ogłoszenia duszpasterskie na 9. Niedzielę Zwykłą

02.06.2023.

• Dziś 9. niedziela zwykła. Popołudniowe nabożeństwo dzisiaj o godz. 16.30.
  • W tygodniu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego, które odprawiamy po wieczornej Mszy św. Do czwartku obchodzimy również oktawę Bożego Ciała. Serdecznie zapraszamy do udziału w procesji wokół naszego kościoła po Mszy św. wieczornej.

- w poniedziałek – wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy

- w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

- w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP

• W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Msza św. o powołania w czwartek rano, a w intencji czcicieli Serca Jezusowego rano w piątek.
  • Okazja do spowiedzi w tygodniu pół godziny przed Mszami św., dodatkowo w piątek od godz. 16.00.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy na nasze comiesięczne czuwanie ku czci Matki Bożej Gołyskiej. Z racji niedzieli rozpoczniemy o godz. 18.00 nieszporami, potem litania do Serca Pana Jezusa, następnie różaniec i nabożeństwo Maryjne, o godz. 19.15 Msza św. i procesja Maryjna. W ciągu całej niedzieli, a zwłaszcza podczas czuwania o. Stanisław, który wspiera naszą parafię, będzie świętował w naszym kościele Jubileusz 50-lecia kapłaństwa. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  • W przyszłą niedzielę będziemy również gościć w naszej parafii Siostry Elżbietanki z Cieszyna, które opowiedzą o swoim zgromadzeniu.
  • Przez najbliższe dwa tygodnie kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorek rano i w czwartek wieczorem.
  • W sobotę pouczenie przedchrzcielne o godz. 16.00, w budynku katechetycznym.
  • Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji, a potem do uświetnienia Uroczystości Bożego Ciała w naszej parafii. Bóg zapłać!
  • Już dzisiaj zapraszamy na Jubileuszowy Koncert Pieśni Maryjnych, w wykonaniu Chóru Parafialnego Dzwon oraz Chybskiej Orkiestry Rozrywkowej, w dniu 29 czerwca o godz. 16.00 w naszym kościele. Bilety do nabycia w GOK w Chybiu, w godzinach urzędowania.
  • Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki – w sobotę po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę od 8.30 do 14.00.
  • Polecamy prasę katolicką oraz naszą gazetkę parafialną.