Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Niedzielę Zwykłą

15.01.2023.

• Dzisiaj 2 Niedziela Zwykła. Nieszpory o godz. 16.30.

- we wtorek – wspomnienie św. Antoniego, opata

- w czwartek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara

- w sobotę – wspomnienie św. Agnieszki. W tym dniu polecamy wszystkie Babcie z okazji ich święta, a w niedzielę modlimy się za wszystkich Dziadków.

• W piątek oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu, szczególnie na nabożeństwie po Mszy św. wieczornej.
  • W środę zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.00 w intencji Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koła w Chybiu. Będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Gołyskiej.
  • W sobotę 21 stycznia zapraszamy na godz. 16.00 do naszego kościoła na koncert kolęd
    w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego oraz Chybskiej Orkiestry wraz z wokalistkami z GOK Chybie. Bilety do nabycia w GOK-u w godzinach pracy Ośrodka.
  • W związku z koncertem, w tym dniu – w sobotę 21 stycznia – Msza św. wieczorna
    w zamówionej intencji będzie odprawiona wyjątkowo o godz. 18.30. Prosimy zwrócić na to uwagę.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Strumieniu przedstawią Jasełka o Narodzeniu Pańskim. Zapraszamy.
  • Przyszłą niedzielę, zgodnie z decyzją Papieża Franciszka, będziemy obchodzić jako Niedzielę Słowa Bożego.
  • W związku z rozpoczynającymi się feriami zimowymi kancelaria parafialna przez najbliższe dwa tygodnie będzie czynna tylko we wtorek od godz. 18.00 do 19.00 oraz w środę od 8.00 do 9.30.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego oraz naszą gazetkę parafialną.
  • Dziękujemy za Waszą życzliwość i za ofiary, dzisiaj szczególnie za te złożone na potrzeby naszej Wspólnoty parafialnej.