Ogłoszenia duszpasterskie na 17 Niedzielę Zwykłą

24.07.2022.

• Dziś przypada 17. niedziela zwykła. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.
  • Dzisiaj, w przededniu wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po każdej Mszy św. poświęcamy samochody oraz błogosławimy wszystkich kierujących tymi pojazdami. Przy tej okazji można złożyć ofiarę na środki transportu dla naszych misjonarzy – akcję, jak co roku organizuje MIVA Polska. Również jutro będzie taka możliwość po wieczornej Mszy św.

- w poniedziałek – święto św. Jakuba

- we wtorek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny

- w piątek – wspomnienie Świętych Marty, Marii i Łazarza

• W przyszłą niedzielę po Mszach św. w budynku katechetycznym będzie można złożyć ofiarę na Radio Maryja.
  • Polecamy prasę katolicką oraz naszą gazetkę parafialną.
  • W gablotce i na naszej stronie internetowej znajduje się zaproszenie na wakacyjne zajęcia dla dzieci przy naszej kawiarence końcem sierpnia.
  • Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki – w sobotę po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę od 8.30 do 14.00.