Ogłoszenia duszpasterskie na 16 Niedzielę Zwykłą

17.07.2022.

• Dziś przypada 16 niedziela zwykła. Zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe do Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.

- w piątek – święto św. Marii Magdaleny

- w sobotę – święto św. Brygidy

• W przyszłą niedzielę, w przeddzień wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po każdej Mszy św. pobłogosławimy samochody oraz wszystkich kierujących tymi pojazdami. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę na środki transportu dla naszych misjonarzy – akcję, jak co roku organizuje MIVA Polska.
  • Od jutra przystępujemy do okresowego przeglądu i konserwacji naszych organów. Prace potrwają około 2 miesiące. W związku z tym nasz główny instrument na jakiś czas będzie wyłączony z użytku. Nie będzie też w tym czasie możliwości uczestniczenia we Mszy św. na chórze.
  • Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki – w sobotę po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę od 8.30 do 14.00.
  • Polecamy prasę katolicką oraz naszą gazetkę parafialną.
  • Dziękujemy za Waszą życzliwość i za ofiary, szczególnie te złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii. W najbliższych miesiącach chcemy te ofiary przeznaczać na remont organów.