Ogłoszenia duszpasterskie na 7 Niedzielę Zwykłą

20.02.2022.

• Dzisiaj 7 Niedziela Zwykła. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 16.30.

- we wtorek – Święto Katedry Św. Piotra Apostoła

- w środę – wspomnienie św. Polikarpa

• Jeszcze w najbliższym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko we wtorek wieczorem od 18.00 do 19.00 oraz w środę rano od 8.00 do 10.00.
  • W dzisiejszą niedzielę upływa termin zgłaszania kandydatów do Rady Parafialnej. W przyszłą niedzielę zamieścimy w gablotce i na naszej stronie parafialnej listę kandydatów, a 6 marca spośród nich dokonamy wyborów do Parafialnej Rady.
  • Za tydzień, 27 lutego, przypada ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem Wielkiego Postu. Rozpoczynamy wówczas nabożeństwo czterdziestogodzinne. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą:

- o godz. 13.00 – Róże Różańcowe

- o godz. 14.00 – Apostolat Maryjny i Akcja Katolicka

- o godz. 15.00 – Rodzina Radia Maryja

- o godz. 16.00 – Czciciele Matki Boskiej Gołyskiej

• Wspólnota Zacheusz zaprasza na modlitwę uwielbienia do naszego kościoła we wtorek o godz. 19.00.
  • W przyszłą niedzielę (27 lutego) po Mszach świętych będzie można materialnie wesprzeć "Przestrzeń Opatrzności" - dzieło rozbudowy Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek dębickich w Skoczowie. Grupa teatralna "Edmundi" - składająca się z podopiecznych i pracowników Domu przedstawi krótką pantomimę ewangelizacyjną.
  • Emgok w Strumieniu zaprasza dzisiaj o godz. 17.00 na koncert muzyki chrześcijańskiej Zespołu TWOI, w skład którego wchodzą mieszkańcy gmin Strumień, Chybie i ościennych miejscowości. Bilety – 10 PLN, a szczegóły na plakacie w gablotce.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego oraz naszą gazetkę parafialną.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki w sobotę po Mszy św. wieczornej oraz w niedzielę od 8.30 do 14.00.
  • Dziękujemy za Waszą życzliwość i za ofiary, szczególnie dzisiejszej niedzieli, które przeznaczymy na bieżące inwestycje oraz na opłacenie w części ogrzewania. W ostatnim czasie udało się zamontować nowe drzwi wejściowe do Budynku Katechetycznego oraz powoli kończyć prace w kotłowni.