Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Niedzielę Zwykłą

16.01.2022.

• Dzisiaj 2 Niedziela Zwykła. Nieszpory o godz. 16.30.
  • Kontynuujemy nasze kolędowe spotkania z mieszkańcami poszczególnych ulic w naszym kościele o godz. 17.00. Grafik możemy znaleźć w gablotce i na naszej stronie internetowej, natomiast w gazetce jest wykaz na najbliższe dwa tygodnie. Serdecznie zapraszamy.
  • W najbliższym tygodniu, od 18 do 24 stycznia w całym Kościele przeżywamy Tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

- w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata

- w środę – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara

- w piątek – wspomnienie św. Agnieszki. W tym dniu oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji trzeciego piątku miesiąca. W tym dniu polecamy wszystkie Babcie z okazji ich święta, a w sobotę modlimy się za wszystkich Dziadków.

• W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Strumieniu przedstawią Jasełka o Narodzeniu Pańskim. Zapraszamy.
  • Przypominamy o zaproszeniu Wspólnoty Zacheusz na rekolekcje Nowe Życie, w poniedziałki od 31 stycznia do 28 lutego w godzinach 18.00-21.00. Zapisy przez stronę internetową Wspólnoty lub pod numerem telefonu (782-094-648), który wraz ze szczegółami znajdziemy w gablotkach.
  • Przyszłą niedzielę, zgodnie z decyzją Papieża Franciszka, będziemy obchodzić jako Niedzielę Słowa Bożego.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego oraz naszą gazetkę parafialną.
  • Dziękujemy za Waszą życzliwość i za ofiary, dzisiaj szczególnie za te złożone na potrzeby naszej Wspólnoty parafialnej.