Ogłoszenia duszpasterskie na  29 Niedzielę Zwykłą

17.10.2021.

 • Dzisiaj 29 Niedziela Zwykła. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na inwestycje i potrzeby naszej parafii.
 • Nabożeństwo różańcowe dzisiaj o godz. 16.30. W tygodniu różaniec o godz. 17.00, po nim Msza św. Serdecznie zapraszamy na to Nabożeństwo Maryjne. Trwa jeszcze konkurs różańcowy dla dzieci i młodzieży na plakat o Św. Józefie. Przedłużamy go do końca tygodnia. Plakaty prosimy składać w zakrystii. Rozwiązanie konkursu, na który zapraszamy dzieci biorące w nim udział, będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.
 • Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek, święto Św. Łukasza. W tym dniu pamiętamy w modlitwie o  wszystkich pracownikach służby zdrowia, którym patronuje Św. Łukasz. Jest to również dzień imienin naszego ks. Łukasza, otoczmy go  w tym dniu szczególną modlitwą.

- w środę, wspomnienie Św. Jana Kantego, patrona naszej diecezji

- w piątek, wspomnienie Św. Jana Pawła II

 • Wspólnota Zacheusz zaprasza na Eucharystię i Uwielbienie w poniedziałek o godz. 19.00.
 • Za tydzień przypada przedostatnia niedziela października, obchodzona w Kościele jako Światowy Dzień Misyjny. W naszej parafii będziemy gościć ks. Grzegorza Kucharskiego, Prowincjała Prowincji Polskiej Stowarzyszenia Misji Afrykańskich, do której należy nasz rodak Ks. Wacław Krzempek. Będzie okazja, aby modlitwą i ofiarą do puszek przy kościele wesprzeć dzieła misyjne przez nich prowadzone.
 • Wypominki za zmarłych na Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Wypominki prosimy napisać na specjalnie przygotowanych kartkach, które będą na stoliku za ławkami; można również wydrukować bądź napisać na własnym papierze. Prosimy o czytelne wypisywanie bliskich zmarłych.
 • W najbliższym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, wtorek i czwartek. Nie będzie czynnej kancelarii w środę.
 • Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu wraz z naszą parafią zapraszają na koncert „Błogosławieni Miłosierni” w wykonaniu Chybskiej Orkiestry wraz z towarzyszącym jej wokalistą Michałem Gaszem, 7 listopada o godz. 17.00 w naszym kościele. Będzie to przełożony z zeszłego roku występ, którym chcieliśmy uczcić wówczas 100-lecie urodzin Papieża Św. Jana Pawła II oraz świętować Jubileusz 90-lecia wybudowania kościoła w Chybiu. Będzie to koncert pieśni papieskich z Jego ulubioną „Barką” na czele oraz utwory w aranżacjach Waldemara Nowakowskiego. Ze względu na sytuację epidemiczną bilety, w cenie 15 złotych, dostępne tylko w przedsprzedaży od 19 października w GOK, w Chybiu, w godzinach pracy Ośrodka. Ilość miejsc ograniczona. Bilety zakupione na zeszłoroczny termin zachowują swoją ważność. Na koncert prosimy o przybycie w maseczkach ochronnych.
 • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 19.30 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
 • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.
 • Dziękujemy za Waszą życzliwość i za ofiary.
 • Na dzisiejsze świętowanie i cały tydzień przyjmijmy Boże błogosławieństwo!
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.