Ogłoszenia duszpasterskie na  25 Niedzielę Zwykłą - 19.09 - 26.09.2021.

• Dzisiaj 25 Niedziela Zwykła. Obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do puszek przy kościele możemy wesprzeć Diecezjalne Radio Anioł Beskidów.
  • Tradycyjnie, w związku z obchodzonym w minionym tygodniu świętem Podwyższenia Krzyża Świętego, zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo o godz. 15.30 i Mszę św. o godz. 16.00 przy kaplicy Trzeciego Upadku. W związku z tym nie będzie nabożeństwa i Mszy św. wieczornej w naszym parafialnym kościele.

- w poniedziałek, wspomnienie Świętych Andrzeja, Pawła i Towarzyszy

- we wtorek, święto Św. Mateusza

- w czwartek, wspomnienie Św. Pio

- w piątek, święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku-Białej

• W piątek o godz. 16.00 Ks. Bp Piotr Greger udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Kandydaci do Bierzmowania zgromadzą się w kościele o godz. 15.30. Wcześniej będą uczestniczyć w próbie liturgicznej i przystąpią do Sakramentu Pokuty według podanego wcześniej harmonogramu.
  • W związku z Uroczystością Bierzmowania w piątek Msza św. parafialna, odprawiana w zamówionych intencjach będzie wyjątkowo o godz. 18.00
  • Przypominamy o zaproszeniu Wspólnoty Zacheusz do wzięcia udziału w rekolekcjach Nowe Życie, które odbędą się w naszym kościele w dniach 6-9 października. Szczegóły na plakatach.
  • W dniach 26 września – 2 października 2021 r. odbędzie się XX Tydzień z Ewangelią pod hasłem „Masz talent”. Dobra Nowiną będzie głoszona w przestrzeni wirtualnej oraz na żywo. Szczegóły na stronie internetowej naszej diecezji.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościć będziemy Michała Kacprzyka,
    sekretarza krajowego Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary, który przybliży nam tematykę misyjną oraz opowie o założycielce Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary i Żywego Różańca – Służebnicy Bożej Paulinie Jaricot.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 19.30 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.
  • Niech Boże błogosławieństwo wypełnia całe nasze życie.