Ogłoszenia duszpasterskie na 1 Niedzielę Wielkiego Postu

18.02.2024.

• Dzisiaj 1 Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 16.00.
  • Zapraszamy na Nabożeństwa Pasyjne: Drogę Krzyżową dla dzieci w piątek o godz. 16.00; Drogę Krzyżową z kazaniem pasyjnym w piątek o godz. 17.00. Msza św. będzie po jej zakończeniu.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na krótkie spotkanie formacyjne Róże Żywego Różańca - w gazetce parafialnej pomyłkowo napisany jest poniedziałek.
  • W następny poniedziałek - 26 lutego - spotkanie Rady Parafialnej, o godz. 19.00 na probostwie.
  • W przyszłą niedzielę modlitwą i ofiarą do puszek przy kościele wspieramy dzieci Afryki w ramach dzieła misyjnego Ad gentes, natomiast po Mszach św. w Domu Katechetycznym będzie można złożyć ofiarę na Radio Maryja.
  • Parafia nasza organizuję trzydniową pielgrzymkę po ziemi świętokrzyskiej i sandomierskiej w dniach od 1 do 3 maja 2024. Całkowity koszt uczestnictwa wynosi 600 zł. Zapisy z zaliczą 100 zł u ks. Roberta lub w zakrystii. Szczegóły na stronie internetowej parafii i w gablocie obok kościoła.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz naszą gazetkę parafialną.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki w sobotę po Mszy św. wieczornej oraz w niedzielę od 8.30 do 14.00.
  • Dziękujemy za życzliwość i za ofiary, szczególnie za te złożone dzisiaj na potrzeby naszej parafii.
  • Dziękujemy również za ofiary złożone w Środę Popielcową na rzecz Ukrainy. Zebraliśmy 7 tysięcy złotych, które przekazaliśmy Caritas.