Ogłoszenia duszpasterskie na  22 Niedzielę Zwykłą 29.08 - 5.09.2021

• Dzisiaj 22 Niedziela Zwykła.
  • Popołudniowe nabożeństwo dzisiaj o godz. 17.30.
  • Od poniedziałku Msza św. wieczorna zarówno w tygodniu, jak i w niedziele będzie o godz. 17.00.

- w piątek, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego

• W środę rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę św. w tym dniu. O Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym będziemy się modlić na Mszach św. o godz. 6.45, dodatkowej o 7.30 oraz na Mszy wieczornej o godz. 17.00. W związku z tym nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie po Mszy św. wieczornej. Okazja do spowiedzi dla dzieci ze Szkoły Podstawowej będzie we wtorek od godz. 16.00, dla młodzieży w piątek, również od godz. 16.00. Zachęcamy gorąco do skorzystania z tej okazji.
  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 16.00.
  • W sobotę odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w domach od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
  • W dniu dzisiejszym po Mszach świętych w budynku katechetycznym można złożyć ofiary na Radio Maryja.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 20.00 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
  • I jeszcze ogłoszenie z Urzędu Gminy, dotyczące harmonogramu najbliższych zebrań wiejskich gminy Chybie: zebranie sołectwa Frelichów będzie 02.09.2021 r. o godz. 17.00 w OSP Zarzecze-Frelichów, sołectwa Mnich – 07.09.2021 r. o godz. 17.00 w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.
  • Dziękujemy za Wasze ofiary.
  • Z Bożym błogosławieństwem idźmy w naszą codzienność!