Ogłoszenia duszpasterskie na  22 Niedzielę Zwykłą 29.08 - 5.09.2021

 

 • Dzisiaj 22 Niedziela Zwykła.
 • Popołudniowe nabożeństwo dzisiaj o godz. 17.30.
 • Od poniedziałku Msza św. wieczorna zarówno w tygodniu, jak i w niedziele będzie o godz. 17.00.
 • Liturgiczne obchody tygodnia:

           - w piątek, wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego

 • W środę rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców na Mszę św. w tym dniu. O Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym będziemy się modlić na Mszach św. o godz. 6.45, dodatkowej o 7.30 oraz na Mszy wieczornej o godz. 17.00. W związku z tym nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie po Mszy św. wieczornej. Okazja do spowiedzi dla dzieci ze Szkoły Podstawowej będzie we wtorek od godz. 16.00, dla młodzieży w piątek, również od godz. 16.00. Zachęcamy gorąco do skorzystania z tej okazji.
 • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św., oraz w piątek od godz. 16.00.
 • W sobotę odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w domach od godz. 8.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
 • W dniu dzisiejszym po Mszach świętych w budynku katechetycznym można złożyć ofiary na Radio Maryja.
 • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 20.00 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
 • I jeszcze ogłoszenie z Urzędu Gminy, dotyczące harmonogramu najbliższych zebrań wiejskich gminy Chybie: zebranie sołectwa Frelichów będzie 02.09.2021 r. o godz. 17.00 w OSP Zarzecze-Frelichów, sołectwa Mnich – 07.09.2021 r. o godz. 17.00 w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym.
 • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.
 • Dziękujemy za Wasze ofiary.
 • Z Bożym błogosławieństwem idźmy w naszą codzienność!
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.