Ogłoszenia duszpasterskie na 32 Niedzielę Zwykłą

12.11.2023.

• Dziś przypada 32 niedziela zwykła. Nieszpory niedzielne o godz. 16.30.

- w poniedziałek – wspomnienie świętych Benedykta, Izaaka i Krystyna

- w piątek – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej. Jest to również III piątek miesiąca – oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu. Zapraszamy na Mszę św. oraz nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia na godz. 17.00.

- w sobotę – wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny. W tym dniu przypadają imieniny Ks. Biskupa Romana. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko-Żywieckiego i całej diecezji

• W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  • Od soboty 18 listopada, rano prowadzona będzie nowenna czcicieli Cudownego Medalika.
  • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Powołań. W naszej parafii gościć będziemy kleryków naszego Seminarium. Wspólnie będziemy się modlić za powołanych i o nowe powołania do służby w Kościele.
  • Z racji trzeciej niedzieli miesiąca, w przyszłym tygodniu kolekta niedzielna przeznaczona będzie na inwestycje i potrzeby naszej parafii.
  • Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc na sobotnią pielgrzymkę do Kęt – miasta św. Jana Kantego oraz do Sanktuarium św. Józefa Bilczewskiego w Wilamowicach. Wyjazd o godz. 7.45. Zapisy w zakrystii.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 19.30 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.