Ogłoszenia duszpasterskie na  25 Niedzielę Zwykłą

24.09.2023.

• Dzisiaj 25 Niedziela Zwykła. Nieszpory o godz. 16.30.

- w środę, wspomnienie św. Wincentego a Paulo

- w czwartek, wspomnienie Św. Wacława

- w piątek, święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

- w sobotę, wspomnienie Św. Hieronima

• Wspólnota Zacheusz zaprasza na modlitwę i Eucharystię w czwartek o godz. 19.00.
  • W piątek 29 września po Mszy św. wieczornej, w kościele spotkanie rodziców dzieci klas trzecich, które w tym roku szkolnym będą przygotowywać się do I Komunii św.
  • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W naszym kościele będą one w dni powszednie o godz. 17.00, następnie Msza św., natomiast w niedziele nabożeństwo różańcowe będzie o godz. 16.30. Zachęcamy serdecznie do udziału w tej modlitwie.
  • Również w przyszłą niedzielę zapraszamy na wspólne śpiewanie z naszą parafialną scholą Bliżej Nieba przy popołudniowej kawie w naszej parafialnej kawiarence. Rozpoczniemy tam o godz. 15.00 Koronką, a po śpiewaniu zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w kościele.
  • W miesiącu październiku nie będzie adoracji w soboty o godz. 16.00.
  • W miesiącu październiku wieczorem spowiadać będziemy pół godziny przed różańcem, czyli od godz. 16.30 do 17.00.
  • Dzisiaj po Mszach św. w Domu Katechetycznym można złożyć ofiarę na Radio Maryja.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 19.30 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.