Ogłoszenia duszpasterskie na 23 Niedzielę Zwykłą

10.09.2023.

• Dzisiaj 23 Niedziela Zwykła. Nieszpory o godz. 16.30.

- we wtorek, wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

- w środę,  wspomnienie Św. Jana Chryzostoma

- w czwartek, święto Podwyższenia Krzyża Świętego

- w piątek, wspomnienie NMP Bolesnej

- w sobotę, wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

• W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej
  • W sobotę – diecezjalna pielgrzymka rodzin oraz wspólnot Domowego Kościoła do Kalwarii Zebrzydowskiej
  • W przyszłą niedzielę, jak co roku po Święcie Podwyższenia Krzyża Świętego, zapraszamy na Mszę św. przy kaplicy Trzeciego Upadku. Rozpoczniemy o godz. 15.30 nabożeństwem, a potem Msza św. o godz. 16.00. W tym dniu nie będzie nabożeństwa i Mszy św. wieczornej w naszym parafialnym kościele. Bardzo prosimy zwrócić na to uwagę.
  • Dalszy ciąg zapisów na przyszłoroczne Msze św. będzie w środę po zakończeniu kancelarii, czyli o godz. 9.00 oraz w czwartek po kancelarii, czyli o godz. 19.00.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do puszek przy kościele będziemy mogli wesprzeć Diecezjalne Radio Anioł Beskidów.
  • Parafia nasza organizuje dwudniową autokarową pielgrzymkę na Podkarpacie w dniach 7 i 8 października, tj. sobota i niedziela. Wyjazd z parkingu przy kościele 7 października tj., sobota o godz. 5.30. W planie: Sanktuarium Tuchowskie, Sanktuarium Matki Bożej z La Salette w Dębowcu, Dukla - miejsce urodzin św. Jana z Dukli, Miejsce Piastowe - Sanktuarium św. Michała Archanioła i Bł. Bronisława Markiewicza, Rzeszów - zwiedzanie rynku i okolic, Muzeum Rodziny Ulmów i Skansenu w Markowej, Wał - Ruda i Zabawa - Miejsce męczeńskiej śmierci Bł. Karoliny Kóskó Koszt 350zł. Cena Zawiera: przejazd autokarem, nocleg z obiadokolacją i śniadaniem w Rzeszowie, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych. Kolejność zapisu decyduje o zajmowaniu miejsc w autokarze. Zapisy z zaliczką 100zł w zakrystii lub u ks. Roberta.
  • W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę po Mszy wieczornej i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.