Ogłoszenia duszpasterskie na 22 Niedzielę Zwykłą

03.09.2023.

 • Dziś przypada 22. niedziela zwykła. Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30.
 • Liturgiczne obchody tygodnia:

- w czwartek – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego

- w piątek – święto Narodzenia NMP

 • Jutro rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy na Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego na godz. 7.30 lub na godz. 17.00. Będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Gołyskiej dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców.
 • W sobotę 9 września zapraszamy na comiesięczne czuwanie ku czci Matki Bożej Gołyskiej. W programie: - 17.00 – Nieszpory Maryjne; - 17.30 – Modlitwy do Miłosierdzia Bożego; - 18.00 – Adoracja w ciszy i okazja do spowiedzi; - 18.30 – Różaniec; - 19.00 – Nabożeństwo 19.15 – Msza św. i procesja Maryjna.
 • W środę po Mszy św. wieczornej, w kościele, spotkanie rodziców młodzieży, która w tym roku szkolnym przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
 • Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i czwartek w godz. 18.00-19.00, oraz we wtorek i w środę w godz. 8.00-9.00.
 • W piątek od godz. 7.00 w kancelarii parafialnej będzie można zapisywać intencje mszalne na przyszły rok.
 • Po wakacjach zapraszamy wszystkich młodych do naszych grup parafialnych. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego dla młodzieży. W środy po Mszy św. wieczornej mają spotkanie ministranci i lektorzy – zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby wstąpić w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Zbiórki rozpoczynają się w kościele. W piątki wieczorem natomiast odbywają się spotkania Oazy młodzieżowej. W sobotę rano mają spotkania Dzieci Maryi oraz nasza parafialna schola Bliżej Nieba. Serdecznie zapraszamy.
 • Pouczenie przedchrzcielne w sobotę o godz. 16.00 w salce katechetycznej.
 • Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki – w sobotę po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę od 8.30 do 14.00.
 • Polecamy prasę katolicką oraz naszą gazetkę parafialną.
 • Dziękujemy za Waszą życzliwość i za ofiary.
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.