Ogłoszenia duszpasterskie na Wniebowstąpienie Pańskie

21.05.2023.

• Dziś przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii przeżywamy Odpust Gołyski. Suma odpustowa o godz. 12.00, na którą zapraszamy poczty sztandarowe, chór i orkiestrę oraz wszystkich Parafian. Zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo majowe o godz. 16.30.
  • Majówki połączone z Nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, w tygodniu o godz. 17.00, następnie Msza św. wieczorna.

- w środę – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

- w piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza. W tym dniu modlimy się za wszystkie Mamy z okazji przypadającego ich święta

• W piątek młodzież naszej parafii przyjmie, z rąk Ks. Biskupa Ordynariusza Romana, Sakrament Bierzmowania na Mszy św. o godz. 17.00. Młodzież zgromadzi się przed kościołem już o godz. 16.30. W tym dniu nabożeństwo majowe będzie wyjątkowo po Mszy św. porannej.
  • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci przeżywające rocznicę I Komunii św. będą dziękować Panu Bogu za ten wielki dar. Próba tej uroczystości we wtorek o godz. 15.00 w kościele. Okazja do spowiedzi dla dzieci i najbliższych w ciągu tygodnia pół godziny przed Majówką.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy także wszystkich należących do wszelkich grup działających w naszej parafii oraz wszystkich Parafian, na spotkanie na zakończenie roku formacyjnego. Rozpoczniemy o godz. 15.00 Koronką przy kawiarence, a następnie będzie tradycyjna jajecznica.
  • W przyszłą niedzielę w budynku katechetycznym można złożyć ofiarę na Radio Maryja.
  • Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki – w sobotę po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę od 8.30 do 14.00.
  • Polecamy prasę katolicką oraz naszą gazetkę parafialną.