Ogłoszenia duszpasterskie na 2 Niedzielę Wielkiego Postu

05.03.2023.

  • Dzisiaj 2 Niedziela Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 16.00.
  • Zapraszamy na Drogę Krzyżową: dla dzieci w piątek o godz. 16.00; Drogę Krzyżową z kazaniem pasyjnym w piątek o godz. 17.00. Msza św. będzie po jej zakończeniu. W najbliższy piątek Drogę Krzyżową o godz. 17.00 poprowadzą wychowankowie wraz z opiekunami z DPS-u w Strumieniu.
  • W czwartek comiesięczne czuwanie ku czci Matki Bożej Gołyskiej. W programie o 17.00 nieszpory; następnie modlitwy do Bożego Miłosierdzia; o 18.00 adoracja w ciszy i okazja do spowiedzi; 18.30 – różaniec; 19.00 – nabożeństwo Maryjne, procesja i Msza św.
  • W sobotę pouczenie przedchrzcielne o godz. 16.00 w budynku katechetycznym.
  • W przyszłą niedzielę zapraszamy młodzież przygotowującą się do Bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 10.30, a po niej na krótkie spotkanie w kościele.
  • W tym roku w naszej parafii będziemy przeżywać Misje Święte połączone z wielkopostnymi rekolekcjami. Będą one miały miejsce od V Niedzieli Wielkiego Postu - 26 marca do Niedzieli Palmowej – 2 kwietnia. Już dzisiaj zapraszamy.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego oraz naszą gazetkę parafialną.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki w sobotę po Mszy św. wieczornej oraz w niedzielę od 8.30 do 14.00.
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.