Ogłoszenia duszpasterskie na 6 Niedzielę Zwykłą

12.02.2023.

• Dzisiaj 6 Niedziela Zwykła. Nieszpory o godz. 16.30.

- we wtorek – Święto Świętych Cyryla i Metodego

- w piątek – modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca przed poranną Mszą św. oraz na nabożeństwie po Mszy św. wieczornej

• W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Apostolatu Maryjnego.
  • Również w poniedziałek spotkanie Akcji Katolickiej o godz. 18.00.
  • Za tydzień (19 lutego) przypada ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem Wielkiego Postu. Rozpoczynamy wówczas nabożeństwo czterdziestogodzinne. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzą:

- o godz. 13.00 – Róże Różańcowe

- o godz. 14.00 – Apostolat Maryjny i Akcja Katolicka

- o godz. 15.00 – Rodzina Radia Maryja

- o godz. 16.00 – Czciciele Matki Boskiej Gołyskiej

• W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
  • W przyszła niedzielę również będziemy zbierać po Mszach św. do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Akcję organizuje Caritas.
  • Zapraszamy na organizowane przez naszą parafię pielgrzymki:

- Pielgrzymka „Szlakiem Sanktuariów i miejsc kultu wschodniej i północnej Polski” od 29 kwietnia do 2 maja. W programie m.in.: Białystok, Supraśl, Święta Woda, Sokółka, Gietrzwałd, Święta Lipka, Toruń, Zduńska Wola. Koszt całkowity wynosi 820 złotych. Zapisy z wpłatą zaliczki 200 zł. u ks. Roberta.

- Pielgrzymka „Alpejskie Sanktuaria Europy” od 9 do 17 czerwca. W programie m.in. Salzburg, Mediolan, Turyn, Werona, Księstwo Monaco i inne. Zapisy u ks. Proboszcza.

Programy i inne informacje dotyczące obu pielgrzymek znajdują się na naszej stronie internetowej i w gablotce. Serdecznie zapraszamy.

• Polecamy Gościa Niedzielnego oraz naszą gazetkę parafialną.
  • Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki: w soboty po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele od 8.30 do 14.00.