Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Niedzielę Zwykłą

29.01.2023.

• Dzisiaj 4 Niedziela Zwykła. Nieszpory o godz. 16.30.

- we wtorek – wspomnienie św. Jana Bosko

- w czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 6.45, 9.00 i 17.00. Na każdej Mszy św. tradycyjne poświęcenie świec gromnicznych. Jest to zarazem Dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

- w piątek – wspomnienie Św. Błażeja

• W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o powołania w czwartek o godz. 6.45, w intencji czcicieli NSPJ w piątek o godz. 6.45, natomiast Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i o nawrócenie grzeszników w sobotę o godz. 6.45.
  • Okazja do spowiedzi w tygodniu codziennie pół godziny przed Mszą św. Dodatkowo w piątek od godz. 16.00.
  • W sobotę odwiedziny chorych w domach od godz. 8.00. Zapisy w zakrystii.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.30 poświęcimy świece dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.
  • Dzisiaj po Mszach św. w Domu Katechetycznym można złożyć ofiarę na Radio Maryja.
  • Kończymy powoli nasze kolędowe spotkania. Już dzisiaj dziękujemy za wspólną modlitwę i chwile rozmowy. Dziękujemy za Waszą życzliwość, otwartość i troskę, jaką żywicie względem naszej parafialnej Wspólnoty. Dziękujemy również za złożone przy tej okazji ofiary, które zostaną przeznaczone zgodnie ze wskazaniem na potrzeby diecezjalne, parafialne oraz w części do osobistej dyspozycji duszpasterzy. Za wszystkich, których odwiedziliśmy, za wszystkich Parafian odprawimy Mszę św. na zakończenie okresu kolędowego, w Święto Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego o godz. 9.00.
  • Dla osób, które nie mogły przyjąć kapłana z wizytą duszpasterską w wyznaczonym terminie, a chciałyby to uczynić, będzie taka możliwość w dniu 1 lutego od godziny 14.00. Chętnych prosimy o zapisy dzisiaj po Mszach św. w zakrystii.
  • Dziękujemy serdecznie Ojcu Stanisławowi za posługę w naszej parafii w okresie przedświątecznym, w czasie Świąt i w okresie kolędowym. Bóg zapłać!
  • Polecamy również Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz naszą gazetkę parafialną.
  • Nasza parafialna kawiarenka zaprasza w swoje progi w soboty po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele od 8.30 do 14.00.