Ogłoszenia duszpasterskie

na Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

20.11.2022.

 • Obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W naszej parafii Odpust. Msze św., tak jak w każdą niedzielę. Suma Odpustowa o godz. 12.00, na którą zapraszamy poczty sztandarowe, chór, orkiestrę i wszystkich parafian. Kazania odpustowe głosi oraz będzie przewodniczył Sumie Odpustowej Ks. Jacek Pędziwiatr, którego serdecznie witamy w naszej parafii i dziękujemy za posługę słowa. Odpustowe nieszpory odprawimy o godz. 16.30.
 • Liturgiczne obchody tygodnia:

- w poniedziałek – wspomnienie Ofiarowania NMP

- we wtorek – wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu kościelnego. Pamiętajmy w modlitwie o naszych organistach, chórzystach oraz o naszej scholi parafialnej.

- w czwartek – wspomnienie Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

- w piątek – wspomnienie Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki kolejarzy. Zapraszamy w tym dniu wszystkich kolejarzy wraz z rodzinami na Mszę św. o godz. 9.00. Będziemy się modlili o zdrowie i bezpieczeństwo w pracy dla kolejarzy oraz o Boże błogosławieństwo dla kolejarskich rodzin. Modlić się będziemy również za zmarłych kolejarzy i zmarłych z ich rodzin.

 • W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
 • W piątek zapraszamy na wieczorną Mszę św., a po niej na kolejną konferencję na temat małżeństwa i rodziny do naszego kościoła. Szczególnie zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania.
 • W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres adwentu i nowy rok liturgiczny.
 • Za tydzień, w niedzielę po Mszach św. będzie można złożyć ofiary na Radio Maryja w budynku katechetycznym.
 • Klub Honorowych Dawców Krwi organizuje akcję krwiodawstwa w przyszłą niedzielę na parkingu obok kościoła w Chybiu od 9.30 do 13.30. Należy przynieść ze sobą dowód tożsamości.
 • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 19.30 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
 • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.
 • Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przygotowali parafialną uroczystość odpustową i przyczynili się do jej uświetnienia. Bóg zapłać również za dzisiejsze ofiary na inwestycje i potrzeby naszej parafii.
 • Z Bożym błogosławieństwem idźmy w naszą codzienność.
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.