Ogłoszenia duszpasterskie na 32 Niedzielę Zwykłą

06.11.2022.

  • Dzisiaj 32 niedziela zwykła. Dzisiaj po południu modlitwa różańcowa za zmarłych o godz. 16.30.
  • Liturgiczne obchody tygodnia:

- w środę, Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest kościołem katedralnym Biskupa Rzymu oraz matką i głową wszystkich kościołów świata

- w czwartek – wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

- w piątek – wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu obchodzimy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Modlimy się w intencjach naszej Ojczyzny. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny do naszego kościoła na godz. 9.00. Zapraszamy wszystkich Parafian, chór, poczty sztandarowe – niech ten dzień będzie dla nas okazją do żarliwej modlitwy za naszą Ojczyznę. Po Mszy św. odbędzie się organizowany przez Akcję Katolicką Przegląd Pieśni Patriotycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Chybiu. Serdecznie zapraszamy! Na świętowanie Dnia Niepodległości Biskup Bielsko-Żywiecki udziela dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

- w sobotę – wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika. Jest to zarazem Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym

  • W środę zapraszamy na nasze comiesięczne czuwanie modlitewne ku czci Matki Boskiej Gołyskiej. W tym miesiącu będziemy się modlić w sposób szczególny w intencji naszej Ojczyzny. W programie czuwania:

- 17.00 – powitanie i Nieszpory Maryjne

- 17.30 – Modlitwy do Miłosierdzia Bożego

- 18.00 – Adoracja w ciszy i okazja do spowiedzi

- 18.30 – Różaniec

- 19.00 – Nabożeństwo Maryjne i procesja, a po jej zakończeniu Msza św.

  • W sobotę o godz. 16.00 pouczenie przedchrzcielne w Domu Katechetycznym.
  • W przyszła niedzielę członkowie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Bielsku-Białej będą kwestować po Mszach św. przed kościołem na rzecz Kuchni Społecznej, która codziennie wydaje ok. 500 gorących posiłków wraz z chlebem przez 6 dni w tygodniu dla bezdomnych, samotnych oraz rodzin wielodzietnych. Działa również Łaźnia Publiczna, z której może bezpłatnie skorzystać każdy potrzebujący.
  • Zakończyliśmy remont naszych organów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za ofiary składane w trzecią niedzielę miesiąca, dzięki którym udało się sfinalizować tenże remont. W ramach podziękowania chcemy wszystkich zaprosić na koncert organowy do naszego kościoła w przyszłą niedzielę na godz. 16.00. Będzie to koncert religijno-patriotyczny, a grał będzie Pan Daniel Strządała.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 19.30 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.