Ogłoszenia duszpasterskie

na  Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

30.10.2022.

 • Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego. Pamiętamy w naszych modlitwach o wszystkich żyjących i zmarłych fundatorach, ofiarodawcach i budowniczych naszego kościoła.
 • We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą odprawiane tak jak w niedzielę; będzie także Msza św. wieczorna o godz. 17.00. Natomiast o godz. 14.00 w kościele będzie tradycyjne nabożeństwo i procesja na cmentarz z modlitwami za zmarłych. W Uroczystość Wszystkich Świętych na Mszach św. nie będą czytane wypominki, natomiast w Dzień Zaduszny wypominki będą czytane przed Mszami św.
 • W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli Dzień Zaduszny. Msze św. będą odprawiane o godz. 6.30, 9.00 i 17.00. Różaniec za zmarłych w tym dniu o godz. 16.30.
 • Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii.
 • Od czwartku do soboty odmawiać będziemy różaniec za zmarłych o godz. 17.00, a potem o godz. 17.30 będzie Msza św.. W sobotę nie będzie Adoracji o godz. 16.00.
 • Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w czwartek.
 • W czwartek 3 listopada, z racji święta patronalnego św. Huberta o godz. 17.30 odprawiona będzie Msza św. w intencji Koła Łowieckiego w Chybiu.
 • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msza św. o powołania w czwartek o godz. 6.45, w intencji czcicieli NSPJ w piątek o godz. 6.45, natomiast Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP i o nawrócenie grzeszników w sobotę o godz. 6.45.
 • Okazja do spowiedzi w tygodniu codziennie rano pół godziny przed Mszą św., wieczorem pół godziny przed różańcem za zmarłych. Natomiast dzieci i młodzież zapraszamy do skorzystania z Sakrament Pokuty w piątek od godz. 16.00.
 • W pierwszą sobotę miesiąca odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych w domach od godz. 8.00. Zapisy w zakrystii.
 • Dzisiaj w Domu Katechetycznym można złożyć ofiarę na Radio Maryja.
 • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 19.30 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
 • Polecamy Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i naszą gazetkę parafialną.
 • Dziękujemy za życzliwość i za ofiary.
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.