Ogłoszenia duszpasterskie na  25 Niedzielę Zwykłą

18.09.2022.

  • Dzisiaj 25 Niedziela Zwykła. Obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do puszek przy kościele możemy wesprzeć Diecezjalne Radio Anioł Beskidów. Wesprzeć możemy również „Przestrzeń Opatrzności” – dzieło rozbudowy Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Skoczowie.
  • Tradycyjnie, w związku z obchodzonym w minionym tygodniu świętem Podwyższenia Krzyża Świętego, zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo o godz. 15.30 i Mszę św. o godz. 16.00 przy kaplicy Trzeciego Upadku. W związku z tym nie będzie nabożeństwa i Mszy św. wieczornej w naszym parafialnym kościele. Prosimy na to zwrócić uwagę.
  • Liturgiczne obchody tygodnia:

- we wtorek, wspomnienie Świętych Andrzeja, Pawła i Towarzyszy

- w środę, święto Św. Mateusza

- w piątek, wspomnienie Św. Pio

- w sobotę, święto Rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego w Bielsku-Białej

  • Wspólnota Zacheusz zaprasza na rekolekcje Nowe Życie, które odbędą się w naszym kościele w dniach 14-16 października, tj. od piątku do niedzieli. Rekolekcje są skierowane do wszystkich – zarówno do osób głęboko wierzących, jak i tych, którzy chcą odnowić swoją wiarę, albo przeżywają aktualnie wątpliwości czy kryzys. Zapisy i wszelkie informacje na stronie internetowej Zacheusza: zacheusz-chybie.pl
  • W przyszłą niedzielę w Domu Katechetycznym będzie można złożyć ofiarę na Radio Maryja.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 19.30 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
  • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.
  • Dziękujemy za Waszą życzliwość i za ofiary, szczególnie te dzisiaj złożone na potrzeby naszej Wspólnoty parafialnej.
  • Niech Boże błogosławieństwo wypełnia całe nasze życie.
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.