Ogłoszenia duszpasterskie na 24 Niedzielę Zwykłą

11.09.2022.

 • Dzisiaj 24 Niedziela Zwykła. W naszym kościele parafialnym dziękujemy Bogu za tegoroczne plony i modlimy się za rolników i wszystkich pracujących na roli. Msza św. żniwna o godz. 9.00.
 • Nieszpory dzisiaj o godz. 16.30.
 • Liturgiczne obchody tygodnia:

- we wtorek, wspomnienie św. Jana Chryzostoma

- w środę, święto Podwyższenia Krzyża Świętego

- w czwartek, wspomnienie NMP Bolesnej

- w piątek, wspomnienie świętych męczenników Korneliusza i Cypriana

 • W środę, piątek i sobotę przypadają Kwartalne Dni Modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców.
 • W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 • W przyszłą niedzielę, jak co roku po Święcie Podwyższenia Krzyża Świętego, zapraszamy na Mszę św. przy kaplicy Trzeciego Upadku. Rozpoczniemy o godz. 15.30 nabożeństwem, a potem Msza św. o godz. 16.00. W tym dniu nie będzie nabożeństwa i Mszy św. wieczornej w naszym parafialnym kościele. Bardzo prosimy zwrócić na to uwagę.
 • W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do puszek przy kościele będziemy mogli wesprzeć Diecezjalne Radio Anioł Beskidów.
 • W przyszłą niedzielę również, będzie można wesprzeć „Przestrzeń Opatrzności” – dzieło rozbudowy Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek w Skoczowie. Grupa teatralna „Edmundi” składająca się z podopiecznych i pracowników Domu przedstawi też krótką pantomimę ewangelizacyjną. Siostra z grupą byli już u nas na początku roku, ale wówczas zebrane środki przekazali na prowadzoną wówczas zbiórkę dla Ukrainy.
 • Od jutra kancelaria parafialna będzie czynna w nieco zmienionych porach: w poniedziałki i czwartki wieczorem, od 18.00 do 19.00 oraz we wtorki i środy rano, od 8.00 do 9.30.
 • W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.
 • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w sobotę od godz. 18.00 do 19.30 i w niedzielę od godz. 8.30 do 14.00.
 • Polecamy Gościa Niedzielnego i naszą gazetkę parafialną.
 • Dziękujemy za Waszą życzliwość i za ofiary.
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.