Ogłoszenia duszpasterskie na 19 Niedzielę Zwykłą

07.08.2022.

• Dziś przypada 19 niedziela zwykła. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.30.

- w poniedziałek – wspomnienie św. Dominika

- we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

- w środę – święto św. Wawrzyńca

- w czwartek – wspomnienie św. Klary. W tym dniu na wałach jasnogórskich będzie sprawowana Eucharystia na zakończenie diecezjalnej pielgrzymki pieszej.

• We wtorek zapraszamy na comiesięczne czuwanie ku czci Matki Bożej Gołyskiej. Rozpoczniemy nieszporami o godz. 18.00; potem modlitwy do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30; o 19.00 adoracja w ciszy i okazja do spowiedzi; różaniec o godz. 19.30; o 20.00 nabożeństwo Maryjne, procesja; Msza św. około 20.15.
  • W sobotę pouczenie przedchrzcielne w budynku katechetycznym o godz. 17.00.
  • W przyszłą niedzielę, w naszej diecezji obchodzić będziemy uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego, patrona naszej diecezji.
  • Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki – w sobotę po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę od 8.30 do 14.00.
  • Polecamy prasę katolicką oraz naszą gazetkę parafialną.