Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Niedzielę Wielkanocną

08.05.2022.

• Dziś przypada 4. niedziela wielkanocna. Ofiarami do puszek wspieramy dzisiaj działalność diecezjalnego radia Anioł Beskidów.
  • Nabożeństwo popołudniowe połączone z Majówką, dzisiaj z udziałem dzieci wczesnokomunijnych o godz. 16.00.
  • Zapraszamy serdecznie na Majówki, które odprawiamy w tygodniu o godz. 17.00. Po nabożeństwie Msza św. wieczorna.

- w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu w naszej parafii comiesięczne czuwanie ku czci Matki Bożej Gołyskiej. W tym miesiącu modlić się będziemy szczególnie za dzieci pierwszokomunijne i młodzież, która przystąpi do sakramentu Bierzmowania. Rozpoczniemy nieszporami o godz. 17.00, potem nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17.30, adoracja w ciszy i okazja do spowiedzi o godz. 18.00, różaniec o 18.30, nabożeństwo majowe o 19.00, po nim procesja i Msza św. ok. 19.15.

- w sobotę – święto św. Macieja, apostoła

• We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  • W piątek na Mszy św. parafialnej o godz. 17.00 Ks. Bp Piotr Greger udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. W związku z tym nabożeństwo majowe w tym dniu będzie wyjątkowo po Mszy św. porannej.
  • W sobotę w naszej parafii gościć będziemy pielgrzymów z Zabrzega. Msza św. dla pielgrzymów o godz. 10.00.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy Odpust Gołyski. Suma odpustowa o godz. 12.00, na którą zapraszamy poczty sztandarowe, chór i orkiestrę oraz wszystkich Parafian. Sumę odpustową odprawi i kazania wygłosi ks. Włodzimierz Caputa, który w tym roku świętuje srebrny jubileusz kapłaństwa. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
  • Zapraszamy do naszej kawiarenki parafialnej w soboty po Mszy wieczornej i w niedziele od 8.30 do 14.00.
  • Polecamy prasę katolicką. Jest również nasza gazetka parafialna.