Intencje Mszalne 12.05.2024 - 19.05.2024

Niedziela 12.05.2024 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

6.15 – Za ++ Elżbietę Szczypka w 16 r. śm. z mężem Franciszkiem i synem Henrykiem

7.30 – Za + Teofilę Bąk w 5 r. śm.

9.00 – Za + Magdalenę Kanafek

10.30I Komunia dzieci wczesnokomunijnych

12.00Chrzty

17.00  – Za ++ Wiktorię i Jana Urbanek, synów Alfreda, Leopolda i synową Krystynę

Poniedziałek 13.05.2024 – dzień powszedni

6.45 – Za ++ Stanisławę Konieczny w 2 r. śm. z mężem Władysławem

17.30 – 1) Za ++ Jana Łęg, Kazimierza Kulikowskiego

              2) Za ++ Tomasza i Marię Uchyła, brata Hieronima, bratową Bronisławę, Pawła i Stefanię Godziek, pokrewieństwo

Wtorek 14.05.2024 – Święto Św. Macieja

6.45 – 1) Za ++ Marię i Stefana Mencnarowskich, Klaudię Rusin, Joannę i Szczepana Rusin, Zdzisława Rusin, Lidię Kocur

             2) Za + Olgę Gwiaździńską (pogrz.)

17.30 – Za + Władysława Czerwińskiego (ur.)

Środa 15.05.2024 – dzień powszedni

6.45 – 1) Za ++ rodziców Michalinę i Franciszka Gwizdoń z rodzicami z obu stron i zięciem Andrzejem

            2) Za + Stanisława Krzempek (pogrz.)

17.30  – Za ++ Józefa Janota, rodziców z obu stron, Annę, Franciszka Janota

Czwartek 16.05.2024 – Świeto Św. Andrzeja Boboli

6.45 – 1) Za ++ Irenę i Albina Zieliński, rodziców z obu stron

            2) Za + Alojzego Mynarski (pogrz.)

17.30  – W intencji Róży XIII Św. Andrzeja Boboli (Zel. Anna Kocur)

Piątek 17.05.2024 – dzień powszedni

6.45 – Za ++ Amalię i Bolesława Misicki, rodziców

17.30 – 1) Za ++ Ludwika i Otylię Pieszka, brata Czesława, Annę i Jana Pieszka, Jadwigę Gruszka, Annę i Franciszka Szczypka

              2) Za ++ Bronisława Konieczny, Adama Panek, rodziców z obu stron

Sobota 18.05.2024 – dzień powszedni

6.45 – Za + Władysława Uchyła w 1 r. śm.

10.00 – Msza św. dla pielgrzymów z Zabrzega

16.30 – Adoracja prowadzona przez Różę XVI Św. Faustyny (Zel. Alina Pietrzyk)

17.30 – 1) Za ++ Annę, Wawrzyńca, Józefa Biernat, Annę, Jana, Stanisława Płoskonka, wnuka Romana

              2) Za ++ Zofię Kubica, Zofię Machalica z rodzinami

Niedziela 19.05.2024 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – ODPUST GOŁYSKI

6.15 – Za + Emila Brandys w 4 r. śm.

7.30 – Za + męża Stanisława Rusek

9.00 – Za ++ Wilhelma, Annę, Joannę Piekarczyk, za zmarłych dziadków

10.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Gołyskiej dla Damiana z okazji 18 rocznicy urodzin oraz dla Bogusławy z okazji 50 rocznicy urodzin

12.00SUMA ODPUSTOWA

            1) Za Parafian

            2) Za rodziny z bloków

            3) W intencji członków Towarzystwa Miłośników Zarzecza oraz za zmarłych założycieli Herminę i Edwarda Przemyk i zmarłych członków

17.00  – Za ++ Adolfa Waleczek w 31 r. śm., zmarłych z rodzin Waleczek i Sajdok

Intencje Mszalne 05.05.2024 - 12.05.2024

Niedziela 05.05.2024 – 6 Niedziela Wielkanocna

6.15 – Za ++ Helenę, Stanisława, Jana, Józefa, Wiesława Jasicki

7.30 – Za + Tadeusza Kajstura

9.00 – Za Parafian

10.30I Komunia

12.00 – Za + Anielę Gabryś

17.00  – Za + męża Edwarda Herok w 4 r. śm.

Poniedziałek 06.05.2024 – Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba

6.45 – Za + Franciszka Faruga

17.00Dni Krzyżowe (przy kościele)

            1) W intencji mieszkańców Chybia

            2) Za + Andrzeja Śmieja w 6 r. śm.

Wtorek 07.05.2024 – dzień powszedni

6.45 – 1) Za ++ Janinę, Jana, Rudolfa Gruszka

            2) Za + Bronisława Gojtka (pogrz.)

17.00 Dni Krzyżowe – Msza św. przy krzyżu w Zarzeczu

 W intencji mieszkańców Zarzecza i Frelichowa

Środa 08.05.2024 – Uroczystość Św. Stanisława

6.45 – Za + Mieczysława Szklorz (pogrz.)

17.00  Dni Krzyżowe – Msza św. w Mnichu (Centrum sportowo-rekreacyjne)

  1) W intencji mieszkańców Mnicha

  2) W intencji Róży XI Św. Stanisława (Zel. Halina Janota)

Czwartek 09.05.2024 – dzień powszedni

6.45 – Za + Magdalenę Pietrzyk (pogrz.)

17.00  Czuwanie Gołyskie

Msza św. 19.15 – 1) W intencjach uczestników czuwania

                                2) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Gołyskiej dla rodziny Puzik

                                3) Za ++ Józefa i Zofię Michalik z rodzicami z obu stron, zięciem Tadeuszem Stanaszek i jego rodzicami

Piątek 10.05.2024 – dzień powszedni

6.45 – Za ++ rodziców Bronisławę i Franciszka Mikołajczyk, teściów Helenę i Alojzego Szczypka

17.30 – 1) Za + Edwarda Herok w 4 r. śm.

              2) Za + Józefa Herok w 5 r. śm.

Sobota 11.05.2024 – dzień powszedni

6.45 – Za ++ Martę Faruga w 15 r. śm. z mężem Antonim

16.30 – Adoracja prowadzona przez Różę XV Bł. Stefana Wyszyńskiego (Zel. Irena Bromboszcz)

17.30 – 1) Za + Zofię Męcnarowską

              2) Za + Edwarda Trojan w 1 r. śm.

Niedziela 12.05.2024 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

6.15 – Za ++ Elżbietę Szczypka w 16 r. śm. z mężem Franciszkiem i synem Henrykiem

7.30 – Za + Teofilę Bąk w 5 r. śm.

9.00 – Za + Magdalenę Kanafek

10.30I Komunia dzieci wczesnokomunijnych

12.00Chrzty

17.00  – Za ++ Wiktorię i Jana Urbanek, synów Alfreda, Leopolda i synową Krystynę

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.