Wspólnota Domowego Kościoła działająca w naszej parafii pragnie zaprosić do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji świątecznej „Paczuszka dla maluszka”, która ma dopomóc placówkom opiekującym się dziećmi w stworzeniu im niezapomnianych Świąt Bożego Narodzenia.

Dzięki pomocy i zgodzie naszych duszpasterzy akcja zostanie przeprowadzona w naszym parafialnym kościele. Od poniedziałku 5 grudnia do piątku 23 grudnia z tyłu kościoła w kaplicy św. Krzyża będzie znajdowała się choinka, z której można zdjąć symboliczną bombkę i w zamian za nią złożyć dar serca dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Strumieniu. Dary można składać pod choinką lub przynosić do zakrystii.

Po konsultacji z opiekunami Domu Pomocy Społecznej w Strumieniu otrzymaliśmy listę potrzebnych artykułów i wymarzonych dziecięcych prezentów. Lista znajduje się przy choince w kaplicy. W szczególności potrzebne są artykuły piśmiennicze, kredki, różne papiery, słodycze i zabawki dla dzieci, oraz środki czystości i środki pielęgnacyjne dla ośrodka.

Za wszelkie złożone dary serdeczne „Bóg zapłać”.

Lista artykułów najbardziej potrzebnych i przydatnych:

Szampony do włosów, żele pod prysznic, mydła w płynie, kostce, szczoteczki do zębów, pasty do zębów, płyny do prania, płyny do płukania, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżane, ręczniki papierowe, słodycze, soki, napoje, artykuły szkolne.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.