• Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Łagiewnik trwają od  26 lutego do 2 kwietnia 2023 r. w wyznaczonych miejscach naszej diecezji (wedle uznania podać najbliższe miejsce zapisu). Można zapisywać się za pośrednictwem internetu na stronie pielgrzymki.

  • Wierni zapisujący się na pielgrzymkę wypełniają kwestionariusz i wnoszą opłatę na cele organizacji pielgrzymki w wysokości 100 zł.

  • Można  zapisać się na autobus powrotny.

  • Szczegóły dotyczące pielgrzymki dostępne są na plakatach i na stronie internetowej www.faustyna.bielsko.pl

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.