Alpejskie Sanktuaria Europy

Zapraszamy na Pielgrzymkę parafialną "Alpejskie Sanktuaria Europy" w terminie: 09.-17.06.2023 r.

W programie miedzy innymi: Salzburg, Mediolan, Turyn, Werona, Sanktuarium Św. Michała Archanioła w Sacra di San Michele, Sanktuarium Madonna Della Corona, Sanktuarium Matki Boskiej Patronki Ludów Europy, Park Narodowy Cinque Terrei, Księstwo Monako.

Pełny program, cena i dodatkowe informacje znajdują się tutaj

Zapisy u ks. Proboszcza

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.