Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej ,,Radość” w Chybiu organizuje w dniach 17 – 21 października zbiórkę,  na rzecz dzieci z ukraińskiego domu dziecka, które od marca b.r. przebywają na terenie  Uzdrowiska Ustroń.

Prosimy o przynoszenie:

  • Artykułów higieny osobistej ( mydło, szampony, żele pod prysznic)
  • Środków czystości (proszki i żele do prania, produkty do mycia podłóg i WC, papier toaletowy)
  • Artykułów spożywczych o długim terminie przydatności (makarony, ryż, kasze, cukier, mąka, olej, płatki kukurydziane, owsiane itp.)
  • Nieużywanych ręczników i pościeli.

Rzeczy prosimy przynosić do Salek Katechetycznych w dniach 17-21 października w godzinach od 16:00-17:00

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.