Marszałek Województwa Śląskiego oraz Minister Rodziny i Polityki Społecznej, zaprasza Seniorów naszej diecezji do udziału w największym w regionie wydarzeniu Senioralnym SILVER SILESIA 2022. Impreza odbędzie się w Bielsku-Białej w Hali Pod Dębowcem w dniach 13 – 15 czerwca 2022r.
W trakcie wydarzenia będzie można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne, uczestniczyć w przeglądzie twórczości senioralnej oraz w targach senioralnych. Udział seniorów jest bezpłatny. Szczegóły na stronach internetowych wydarzenia.

Szczegóły na stronie wydarzenia:

https://silver-silesia.pl/

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.