Życzenia Wielkanocne Księdza Biskupa Romana Pindla

Moi drodzy, po swoim zmartwychwstaniu Jezus mówi do swoich uczniów, kiedy się spotkali: Czy macie coś do jedzenia? Taki jest związek zmartwychwstania Chrystusa z naszym śniadaniem wielkanocnym.
 
Życzę, żeby to wszystko co będziemy przeżywać przez cały Wielki Tydzień, a zwłaszcza przez Zmartwychwstanie Chrystusa, wyszło z nas – kiedy będziemy spożywać razem z najbliższymi śniadanie wielkanocne. Żebyśmy mogli rzeczywiście z całego serca życzyć sobie tej radości – Bożej radości, przebaczenia pojednania ze wszystkimi i ogromnej nadziei na to, że to co złe – przeminie, że Chrystus zwycięży, że skończy się wojna, że będzie lepiej.
 
Cieszmy się, że Chrystus zmartwychwstał!
Szczęść Boże!
 
Biskup Roman Pindel
Biskup Bielsko-Żywiecki

 

Link do życzeń: https://youtu.be/7t_AdNyIRDA

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.