Ogłoszenia duszpasterskie na Wniebowstąpienie Pańskie

17.05.2026.

  • Dziś przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii przeżywamy Odpust Gołyski. Suma odpustowa o godz. 12.00, na którą zapraszamy wszystkich Parafian. Popołudniowe nabożeństwo Majowe o godz. 16.30.
  • Majówki połączone z Nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, w tygodniu o godz. 17.00, następnie Msza św. wieczorna.
  • We wtorek zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych z cyklu Sięgamy po Katechizm, do kościoła na godz. 19.15.
  • W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci przeżywające rocznicę I Komunii św. będą dziękować Panu Bogu za ten wielki dar. Próba dla tych dzieci oraz spowiedź w czwartek o godz. 16.00.
  • W dniach 6–11 sierpnia wyruszy XXXV Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Zapisy i informacje na stronie: pielgrzymka.bielsko.pl
  • Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki – w sobotę po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę od 8.30 do 14.00.
  • Polecamy prasę katolicką. Jest również nasza gazetka parafialna.
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.