Ogłoszenia duszpasterskie na Wniebowstąpienie Pańskie
17.05.2026.
- Dziś przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii przeżywamy Odpust Gołyski. Suma odpustowa o godz. 12.00, na którą zapraszamy wszystkich Parafian. Popołudniowe nabożeństwo Majowe o godz. 16.30.
- Majówki połączone z Nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, w tygodniu o godz. 17.00, następnie Msza św. wieczorna.
- We wtorek zapraszamy na kolejną katechezę dla dorosłych z cyklu Sięgamy po Katechizm, do kościoła na godz. 19.15.
- W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu na Mszy św. o godz. 10.30 dzieci przeżywające rocznicę I Komunii św. będą dziękować Panu Bogu za ten wielki dar. Próba dla tych dzieci oraz spowiedź w czwartek o godz. 16.00.
- W dniach 6–11 sierpnia wyruszy XXXV Piesza Pielgrzymka Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Zapisy i informacje na stronie: pielgrzymka.bielsko.pl
- Zapraszamy do naszej parafialnej kawiarenki – w sobotę po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę od 8.30 do 14.00.
- Polecamy prasę katolicką. Jest również nasza gazetka parafialna.

